Naše hry a trasy

zábava, pátrání a poznání

Interaktivní trasy  - obecné informace

Zábavné trasy po stopách francouzského plukovníka z La Rochelle, který ubránil Brno před Švédy, a největšího Brňana 17. století, Jeana Louise RADUIT DE SOUCHES, který žil od roku 1645 v Brně a poté se usadil na Jevišovicku.

CO TO JE ?

Mobilní průvodce pro samoobslužnou zábavnou procházku /projížďku s úkoly formou hledání indicií a závěrečným testem či tajenkou.

Texty, audio a video Vás provedou po nejzajímavějších a nejvýznamnějších místech obrany Brna proti Švédům roku 1645, a po stopách velitele obrany, Jeana Louise Raduit de Souches (JLRDS) jak v Brně, tak i na Jevišovicku. 

PRO KOHO ?

Pro všechny, kteří se chtějí něco dozvědět o nejslavnější a nejpamátnější kapitole v dějinách města Brna a jeho veliteli francouzského původu a zároveň si rádi hrají, objevují, luští a těší je že si občas procvičí postřeh a bystrost ducha. Na konci je čeká pocit uspokojení z pohybu, pobytu na čerstvém vzduchu a to, že získané informace si museli zasloužit a pro finální test či tajenku vyvinuli jisté úsilí.

CO POTŘEBUJI ?

mobilní telefon s připojením k internetu. Pro zastánce klasických metod poznámek příp. tužku a papír.

JAK NA TO ?

Po zaplacení přes platební bránu se dostanete na úvodní stránku a můžete se pustit do akce. Upozornění: Zpracování přijaté objednávky může vzhledem k použité technologii e-shopu chvíli trvat, proto doporučujeme provést objednávku v předstihu. Po obdržení platby Vám bude zaslán unikátní přístupový kód, který má platnost 10 dní.

INDICIE PRO VSTUP NA DALŠÍ STRÁNKU

Pro větší zábavu musíte pro vstup na další stránku najít a doplnit jednoduché INDICIE. Tyto indicie až na pár výjimek zjistíte jedině tak, že se na příslušné místo fyzicky dostavíte ! Na vložení správné indicie máte tři pokusy.  Kdyby se Vám to nakonec nezdařilo, systém Vás  přesto pustí dál. 

ÚKOLY NA TRASE

Dvě ze tří tras - cyklookruh a JLRDS Brno - obsahují ÚKOLY. Zadání čtěte pozorně a hledané slovo či výraz si poznačte do mobilu nebo na papír. Úkoly se nacházejí na objektech, fasádách domů, pomnících atd. , je třeba se dívat pozorně ! Někdy bude nutné hledané slovo upravit (něco přičíst, odečíst, dát do správného pádu). Rozhodně, tak jak u indicií je až na výjimky nutné se na místo fyzicky dostavit !

Při brněnských okruzích se většinu času budete pohybovat ve vzpomínkách na události kolem roku 1645.  Cyklookruh Vás naopak vtáhne do doby po obraně Brna, kdy kariéra JLRDS začala závratně stoupat.

Tak vzhůru boje aneb Kdo brání Brno, bráni celou Moravu !

Stisknutím obrázku se dostanete na e-shop našich her: