Trasa po panství JLRDS

Okruh s QR kódy pro zvídavé a hravé

Open od července 2020 

Rádi objevujete, hledáte, luštíte a přitom se ještě dozvíte něco nového? A nejlépe v přírodě a krásných místech?  Tak jste zde správně a toto je přesně pro vás !

ZAČÍNÁME A KONČÍME VŽDY v JEVIŠOVICÍCH!

Vstupní startovací QR kód  obdržíte v restauraci U suchého čerta na Starém zámku v Jevišovicích na nádvoří v předzámčí. 

Protože příprava a údržba trasy přece jen něco stojí, je předání úvodního kódu zpoplatněno.

CO je potřeba:  mobilní telefon se čtečkou QR kódů, tužka či pero (přip. papír navíc) k zapisování poznámek, kolo:), startovné v hodně 300 Kč na jednotlivce/skupinu max do šesti osob (rodina např).

POSTUP:

Po zaplacení startovného obdržíte v restauraci U Suchého čerta  vstupní QR kód s pomocnou tabulkou pro zapisování poznámek. Najdete ji též na první webové stránce, která se vám po načtení úvodního kódu zobrazí.  A můžete vyrazit !

Po návratu na zámek požádejte obsluhu o tzv. tajenku, tedy závěrečný text, kam doplníte řešení, najdete též  na webu. Nejde jen o pouhé vyplňování, bude třeba chvíli popřemýšlet. Úkoly na trase neodpovídají posloupně místům v textu na doplnění.  Radíme nechat si prostor na řešení na závěr a nezabývat se jím během trasy, zamezíte tak možným chybám, tedy Pospíchej pomalu :-) !

Jak hledat INDICIE, tedy QR kódy:

Čtěte pozorně popis, i několikrát, nečekejte záludnosti. Najdete-li objekt, na kterém se QR kód má nacházet, pozorně ho prohledejte, prohlédněte si ho ze všech stran. Pochopitelně není viditelný na první pohled. Pokud by nastal případ, že přes všechno úsilí si nebudete vědět rady, zavolejte na help číslo +420 607 190 990 od restaurace Suchého čerta, aby vám poslali QR kód, který nemůžete najít. Sdělte místo, kde se nacházíte a číslo zastávky na trase (tzv. STOP). Následně dostanete sms s příslušnou webovou stránkou. Telefonní číslo použijte opravdu jen ve výjimečném případě,  Děkujeme.

Trasu je možné  rozdělit na dvě části, tak jako při veřejném cyklo okruhu. Naznáte-li, že vám bude stačit pouze kratší severní okruh, je možné se ze STOP V vrátit přímo do Jevišovic a i tak splnit část úkolů na doplnění.

Celá trasa obsahuje 11 zastávek zvaných STOP. První a poslední je vždy na Starém zámku v Jevišovicích.  V případě absolvování jen kratší severní trasy po STOP V  bude následovat hned STOP IX až k STOP XI.  Kratší okruh tak obsahuje jen 8 zastávek. 

Alors, on y va ! /Tak jdeme na to !